הכל לאריזות המזון תחת קורת גג אחת

מהדף למדף בשמונה שבועות – פתרונות אריזה ועיטוף מתקדמים בתחום המזון

פתרונות אריזה הוא ערך חשוב אשר בשווקים המתקדמים בארץ ובעולם ברור היום עד כמה אריזת המוצר חשובה כגורם שמניע את המכירות ומעצב את דעת הקהל. פתרונות אריזה ועיטוף מתקדמים בתחום המזון חשוב מאין כמוהו.

האתגר הוא כפול: לתכנן סוג אריזה עם משקל, עיצוב ונוחות השימוש שהצרכן הישראלי יאהב ובמקביל להשיג הוזלה של העלות היחסית ממחיר המוצר. איך אנחנו מאפשרים ללקוחות לעמוד באתגרים אלו? מכניסים את כל סל היכולות והפתרונות בחברה אחת.

פרו מן יו היא החברה היחידה בישראל המספקת שירותי פתרונות אריזה מתקדמים משלב התכנון ועד המדף.

Packing Solutions One Stop  Shop

פיתחנו שיטת עבודה שנקראת "מהדף למדף בשמונה שבועות" שעוזרת ליבואנים ומשווקים להחדיר מותגים חדשים לשוק הישראלי.

אנחנו נותנים את כל מכלול השירותים לפתרונות אריזה ועיטוף מוצרי מזון:

  • שלב תכנון האריזה. תחילת התהליך בדרך לפתרון האריזה המושלם עבורכם מתחיל בפגישה. אנו נשב יחד ונבין איך תרצו שהמוצר שלכם יראה, איך הוא ירגיש ומה הוא "יגיד" לצרכן המסתכל עליו רגע לפני שיבחר בו. סרטוטים, בחירת צבעים, סוג הפתיחה והסגירה של המוצר ועוד ועוד. תהליך של היכרות, יצירה וכיף.
  • התאמת חומרי הגלם לצרכן הישראלי. בהתאם לשלב הראשון אנו נבחר את חומרי הגלם הנכונים ביותר למוצר שלכם בדרך ליצירת האריזה למוצר שלכם. בשלב זה אנו נביא שנים של ניסיון ומקצועיות ונחסוך לכם המון זמן וכסף בניסוי וטעייה.
  • סימון האריזה ורגולציה בשלב זה כחלק מפתרונות האריזה הכוללות שלנו אנו נדאג שאריזת המוצר שלכם תאושר בכל תווי התקן המחירים של מדינתנו הקטנה, אם תרצו שמוצריכם ישווק גם בחו"ל אנו נדאג גם לסימונים והרגולציות הבין לאומיות. בתהליך זה תוכלו לשבת לאחור ואנו נחסוך מכם המון ביורוקרטיה והתרוצצות בין משרדים שונים שאנו בתקשורת בריאה אתם כבר עשרות שנים. דרך אגב -אנו עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר וכמו כן בעלי כל סוגי תעודות הכשרות כולל בד"ץ עדה חרדית.
  • אריזת המוצרים ואספקתם למשווק. זהו השלב האחרון והמרגש ביותר בתהליך "מהדף למדף" שלנו. אריזת המוצר ואספקתו.
כשאומרים פתרונות אריזה אומרים פרומניו. אנו מביאים איתנו 17 שנים של ניסיון והובלת דרך בענף פתרונות אריזה ועיטוף מזון מתקדמים בישראל ותו האיכות שלנו הוא שם דבר בתעשייה. נשמח שתצרו קשר ואנו כבר נדאג למוצר שלכם כאילו היה שלנו.  

תן לנו להביא את המוצר שלך מהמדף למדף בפחות משמונה שבועות!
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם