משווקים

משווקים- תכירו את פתרונות האריזה שישנו את מפת האפשרויות שלכם

בשנים האחרונות ישנה מגמה מובהקת של התחזקות מותגים פרטיים. בעולם כולו האחוזים עומדים על כ-40% מותגים פרטיים מכלל המוצרים ברשת השיווק או בקרב המפיצים עצמם, בעוד אצלנו בישראל האחוזים נמוכים יותר ועומדים על כ-15-20% ובעלייה חדה בשנים האחרונות. מינוף מותגים פרטיים הנו עסק בהחלט משתלם, מכל בחינה אפשרית: עלויות זולות יותר, ביסוס מערכת יחסים תלותית יותר עם הצרכנים ברשתות בהן יש מותגים פרטיים חזקים ומבוססים,  גמישות בבחירת המוצר, גודלו, אריזתו ומרכיביו בהתאם לדרישות המיוחדות של הצרכנים, כמו כן, בניית מקור הכנסה נוסף שמתבסס על השקעה ראשונית וחד פעמית, ממש מקסום רווחים!

"כבר כמה שנים שאנו משקיעים במותג פרטי מבוסס ונמכר משלנו. העניין הוא שמה שעצר אותנו עד עכשיו מלייבא מוצרים שרצינו מחו"ל, הוא עניין האריזה, כי התקשינו למצוא חברה שתספק לנו את פתרונות האריזה הדרושים לנו בהתאמה למוצרים שלנו ולכמויות הקטנות שרצינו להביא. למזלנו הטוב גילינו את PRO MAN-U, בית אריזה בתחום המזון הממוקם באזור התעשייה החדש ביבנה, ומיד הבנו שזה בדיוק מה שאנחנו צריכים בשביל "לפתוח את הברז" ולהביא עשרות מוצרים מחו"ל. עד עכשיו נושא האריזה פשוט עצר בעדנו". כך מספר לנו מ', מנהל השיווק של אחת מרשתות השיווק המובילות בארץ.

חברת PRO MAN-U נוסדה לפני שני עשורים, בשנת 1999, וכיום היא החברה המובילה בישראל בתחום אריזות המזון, בזכות כך שהיא מספקת מגוון רחב של פתרונות אריזה ועיטוף מתקדמים לענף המזון תחת קורת גג אחת. מפעל החברה שוכן באזור התעשייה החדש ביבנה, בפארק טכנולוגי מסודר ושמור, המתפרש על 3,000 מ"ר ממוזגים ובתקינה העומדת בסטנדרטים בינלאומיים.

"כבר למעלה משנה שאנו משתמשים בשירותים המצוינים של חברת PRO MAN-U, החל משלב הייעוץ, תכנון האריזה וחומרי האריזה המתאימים למוצרים שלנו ועד לאירוז המלא של המוצרים, מה שמאפשר לנו חסכון משמעותי בחומרי אריזה תוך צמצום של טעויות חוסר ידע, תהליך שפתח לנו עולם שלם של אפשרויות. 3 שנים ארוכות שזה מה שעצר בעדינו, אך לא עוד. עכשיו אנחנו לא עוצרים.." כך מספר לנו מ'.

מהדף היישר אל המדף

חברת PRO-MAN-U מספקת פתרונות אריזה בהתאם לצורך המדויק של כל משווק: מכונות אריזה ברמה טכנולוגית מתקדמת וחדשנית, המכסה את העמידה בכל דרישות הרגולציה המחמירות בתחום המזון, בהתאם לקו המיוצר: כלל האריזה מתבצעת במפעל סטרילי המאפשר נטרול של אלרגנים, כשרות על כל סוגיה וגווניה, ולאור כל אלו מתאפשרת התאמה מדויקת לכל צורך ותשלום נקודתי עבור שירותי האריזה. תהליכי העבודה והייצור בחברה מותאמים לכל לקוח בהתאם לצרכים ומתבצעים בשקיפות מלאה, אודות למערכות מידע מתקדמות לניהול פרויקטים המפותחות בחברה.

"אנו מספקים מענה כולל ומקיף למשווקים, החל ממשווקים קטנים ועד לרשתות שיווק מזון הגדולות והמובילות בארץ, מקבלים מאתנו שירותים כוללים בהתאם לצורך, כל לקוח זוכה לקבל "חליפה אישית ומותאמת". ישנם לקוחות שאנו מספקים להם שירותי אריזה מותאמים, ועד למשווקים קטנים או גדולים שאנו מספקים להם פתרונות מקיפים יותר, "מהדף אל למדף", כולל בניית המותג הפרטי. כיום משווקים רבים רוכשים את חומרי הגלם, ואנו מספקים להם מעטפת כוללת ומקיפה, משלב המכירה ועד לשלב האריזה, כל שנותר להם זה רק להפיץ." כך מספר לנו דויד לוי, מנכ"ל החברה.

עבור משווקים, מקטנים ועד גדולים, סל הפתרונות המקיף והמקצועי של חברת PRO MAN-U, מאפשר עבודה רציפה ויעילה, לקידום וביסוס מותגים פרטיים.

"ברבות השנים גיבשנו תפיסת עולם ששמה דגש על התאמה אישית לכל לקוח, תוך הקפדה על שירות אישי ומקצועי. מתוקף היותנו חברת מזון אנו נדרשים לעבודה תחת נהלים ורגולציה קפדניים, כמו גם לתקני איכות ISO 9001 ו-BRC המורשים על פי תו התקן של מכון התקנים הישראלי. החברה מורשית על ידי משרד הבריאות לעסוק באחסון וארוז למוצרי מזון ברישיון יצרן. כל פרויקט מלווה על ידי מנהל פרויקט מיומן, החל משלב האפיון ועד לקו הסיום שלו." כך לפי לוי.

"לאחר קרוב ל-2 עשורים בהם פיתחנו מומחיות, השקנו מסלול ייחודי ובלעדי: "מהדף אל המדף". משווקים וותיקים ובעלי ניסיון כבר מכירים את טעמו של הצרכן הישראלי, כל מה שהם צריכים לעשות זה לאפיין את המוצר הנדרש ואנו מייצרים אותו מ-א' ועד ת' תוך 8 שבועות! זהו מהפך משמעותי עבור משווקים, שחלקם נתקעו בשלב הרעיון והתקשו בשלב היישום שלו. איתנו, המשימה העיקרית שלהם היא להתמקד ברעיונות טובים ובשיווק והפצה, ואנו דואגים לכל השאר: החל מייצור, וכלה באריזה, דרך טבלאות הערכים על המוצר בעולם המזון עתיר הרגולציות. בשנים האחרונות זיהינו גם אפשרויות "לשדך" בין ספקים של חומרי גלם לבין משווקים וליצור מצב של WIN-WIN בין השניים: האחד מייצר את חומרי הגלם והשני, באמצעותנו, ממשיך את כל שאר התהליך, עד למוצר הסופי והארוז, זה עובד מצוין!"

העולם נודד אל עבר שירותי מיקור חוץ

סל השירותים של חברת PRO MAN-U מותאם לצרכים של משווקים, מבלי להתפשר על האיכות: כלל מכונות האריזה בחברה הינן בהתאם לטכנולוגיות החדשניות ביותר, והאריזה מתבצעת תחת בקרת איכות קפדנית החל משלב חומרי הגלם. בחברה ישנה מחלקת הבטחת איכות הכוללת טכנולוגית מזון, כמו גם פיקוח המתבצע על ידי חברה חיצונית המבקרת את כל התהליכים האיכותיים, בדיקה מיקרוביולוגית על חומרי הגלם של הלקוח, זמני אספקה קצרים, תקנים בינלאומיים מחמירים, כשרויות מכל הסוגים, אחריות לאיכות האריזה.

"נושא האיכות מאוד חשוב לנו, אך אנו יודעים להתאים את השירותים שלנו לכל סוגי המשווקים, מקטנים ועד לרשתות שיווק, תחת דרישות איכות קפדניות פחות או יותר, בהתאם לצורך ולמוצרים הנדרשים. החשוב ביותר הוא "חליפת" השירותים המותאמת לכל לקוח בהתאם לצורך, ולוקחת בחשבון יעילות, מחירים הוגנים ועבודה איכותית". כך מדגיש לנו דויד לוי.

משווקים, המשיכו להתמקד בזיהוי ההזדמנויות וחברת PRO-MAN-U תספק לכם את שאר השירותים, החל משלב הרעיון, דרך הייצור ועד האירוז הסופי. כל אחד יעשה את מה שהוא הכי טוב בו!

פנו לחברת PRO-MAN-U>